Дома из клееного бруса от АРТ ПАК     (04572) 68 222    (067) 44 65 111

 

     Будівництво дерев'яного будинку з клеєного бруса має свою специфіку і відмінності від будівництва з інших матеріалів (цегла, газобетон і т.д.), а також від будівництва з сирої деревини. На будівельний майданчик не завозяться просто будівельні матеріали.

     Раніше дерев'яні будинки будувалися так - на будівельний майданчик завозилися заготовки з колоди або бруса, де теслі за допомогою простих інструментів виконували розкрій деталей, всілякі зарізки, запили, підрізування, з'єднання, необхідні для складання, що призводило до порушення щільності збирання, а як наслідок до поганої теплоізоляції будинку і збільшення витрат на опалення.

     Наша компанія виготовляє комплект дерев'яного будинку згідно робочої документації на заводі. Оскільки деталі постачаються в готовому вигляді - Ви не платите за відходи при розкрої на будмайданчику. Переваги заводського виготовлення комплекту дерев'яного будинку очевидні. Деталі, виготовлені на професійному, стаціонарному обладнанні з дотриманням технологічного процесу відрізняються високою якістю і точністю, що полегшує їх складання без підгонки і зменшує терміни зведення будинку на будівельному майданчику.

stroitelstvo derevyannogo doma Kharkovstroitelstvo derevyannogo doma

     Важливе значення має така відмінність, як відсутність "мокрих" робіт при будівництві дерев'яного будинку в порівнянні з будівництвом, наприклад, з цегли. Якщо Ви підготували фундамент до настання сильних холодів, є можливість звести дерев'яний будинок в зимовий час. Дерев'яні будинки з клеєного бруса будуються цілий рік, але зведення будинку в зимовий період, не маючи негативних факторів, має перевагу в тому, що у Вас буде можливість весняно-літній період використати для проведення оздоблювальних робіт, влаштування інженерії в будинку і на ділянці, благоустрою території.

   Stroitelstvo doma pod klyuch  Stroitelstvo domov pod klyuch

 

    

 

 

 

 

 

 

 

     Враховуючи в рази меншу вагу дерев'яного будинку, порівняно з будинком із цегли і що є можливість влаштувати більш легкий фундамент, хочемо звернути Вашу увагу, що для зведення дерев'яного будинку з клеєного бруса пред'являються більш високі вимоги до його геометричних параметрів як по висотних позначках так і за габаритами.

     Якщо при будівництві, наприклад, з цегли похибки по висотних позначках можна виправити розчином, то при укладанні першого вінця дерев'яного будинку необхідно мати досить рівну поверхню фундаменту (поле допуску - 5 мм.), в іншому випадку в деяких місцях брус першого вінця матиме провисання і прогин, що відобразиться на щільності стін.

fundament derevyannogo doma

     При влаштуванні фундаменту враховуйте той факт, що для правильної експлуатації дерев'яного будинку не можна допускати, щоб дерев'яні деталі перебували під покровом снігу і у вологих умовах. Тому висота цоколя повинна бути не менше 400 мм.

     Деталі, виготовлені на заводі, мають певні розміри. Не можна змінити довжину стіни, як це можна зробити при цегляній кладці, якщо порушені габарити фундаменту. Якщо дерев'яна стіна буде значно виступати за габарити фундаменту - це порушить якість збирання конструкції. Якщо фундамент буде виступати за габарит стіни - це ускладнить облицювання фундаменту і влаштування "капельника" який захищає від попадання вологи під нижній вінець.

     Компанія ТОВ «АРТ ПАК» відноситься професійно як до виготовлення комплектів дерев'яних будинків, так і до їх будівництва:

- ретельно підбирає фахівців, як за професійними якостями, так і по відношенню до недопущення браку і правилам поведінки на будмайданчику;
- використовує найсучасніші і якісні елементи кріплення, лакофарбові та інші матеріали при будівництві;
- забезпечує фахівців по збиранню професійним інструментом провідних виробників;
- інженерний персонал контролює дотримання технології складання і якість, згідно з наданою проектною складальною документацією.

Яндекс.Метрика