Дома из клееного бруса от АРТ ПАК     (04572) 68 222    (067) 44 65 111

 

     Найважливішою частиною будинку є дах. Якісно змонтований дах вбереже Ваш будинок від протікання при опадах, а також допоможе забезпечити прохолоду в будинку влітку і тепло взимку.

 

sistema stropilnoy konstruktsiiDerevyannyye-stropilnyye sistemy

 

     Кроквяна система є основою даху. Тому повинна бути виконана якісно з відповідних матеріалів, для того, щоб:

1. нести розрахункові навантаження;

2. мати рівну як верхню, так і нижню площину для забезпечення правильного монтажу покрівлі, а також підшивки стелі і звісів покрівлі;

3. виключити викривлення елементів кроквяної системи в процесі експлуатації.

     В останні десятиліття почали застосовуватися нові матеріали для облаштування покрівлі, які вимагають переосмислення в підході до якості виготовлення кроквяних систем. В Україні досі такого переосмислення не відбулося.

     Кроквяні системи влаштовуються по-старому, як це робилося, наприклад під шифер. Для влаштування дахів застосовуються не профільовані елементи (мауерлати, крокви, підкоси, ригелі, конькові прогони, рейки, вентиляційні бруски та ін.), які не здатні забезпечити рівну верхню і нижню площини. Для вирівнювання доводиться застосовувати додаткові підкладки, що зменшує надійність даху і збільшує трудовитрати.

 

nekachestvennyye stropilnyye sistemynekachestvennyye stropilnyye sistemy 2

 

     Часто кроквяні системи виготовляються з сирої деревини, що призводить до викривлення елементів в процесі експлуатації і, як наслідок, до виникнення напружень в елементах конструкції, порушення форми і втрати герметичності.

     Використовується неякісна цільна деревина з вадами (випадаючі сучки, непаралельність волокон деревини по довжині стовбура, обзел), що призводить до зниження несучої здатності елементів і всього даху (прогин - зміна форми - втрата герметичності).

     Наше підприємство ТОВ "АРТ ПАК" застосовує до влаштування дахів сучасний підхід. Всі деталі кроквяних систем:

1. виготовляються з висушеної якісної деревини, вологістю 8-12% - що виключає короблення;

2. фрезеруються по чотирьох площинах, забезпечуючи точні розміри перетину;

3. деталі довжиною більше чотирьох метрів і великого перетину виготовляються з деревини, склеєної по довжині і по пласті з видаленням дефектів;

4. виготовляються в заводських умовах, згідно робочої документації, що забезпечує точність виконання та не вимагає підгонки при складанні.

Яндекс.Метрика