Дома из клееного бруса от АРТ ПАК     (04572) 68 222    (067) 44 65 111

 

     ПАЛИВНІ БРИКЕТИ RUF 

     Застосовуються в якості палива для твердопаливних котлів, камінів та печей будь-яких видів. Так як паливні брикети-екологічно чистий продукт (не містять шкідливих речовин, не виділяють чадний газ (СО2)) і горять практично бездимно, їх ідеально використовувати для обігріву житлових приміщень, лазень, теплиць і т.д.

     На підприємстві ТОВ "АРТ ПАК" для виробництва брикетів використовується деревна стружка, яка утворюється при струганні сухої дошки. Технологічний процес влаштований так, що транспортування стружки з місць її утворення в бункер брикетувального преса здійснюється закритою аспіраційною системою без можливості попадання в неї сторонніх домішок.

     Зверніть увагу, що паливний брикет пресується виключно з деревини, без додавання будь-яких склеюючих його речовин. Брикет тримає форму завдяки присутньому в деревині лігніну, який при пресуванні деревини вологістю менше 14% має властивість зв'язувати її волокна.

     Важливим фактором є те, що в порівнянні з кам'яним вугіллям паливний брикет має набагато меншу зольність, наприклад при спалюванні 1 т брикету у Вас утворюється в середньому 3 кг. золи, яка є найкращим добривом для Вашої присадибної ділянки, а при спалюванні 1 т. кам'яного вугілля Вам буде необхідно витягнути з топки котла в середньому 300 кг. шлаку в якому сконцентровані шкідливі речовини, в т.ч. і радіоактивні, які необхідно утилізувати за межами Вашої ділянки. Тому деревний брикет широко застосовується в усьому світі.

     Деревні паливні брикети мають тепловіддачу приблизно таку ж як кам'яне вугілля і в 3-5 разів вищу теплотворності дров (залежить від їх породи і вологості). Брикет має прямокутну форму, розмір одного брикету - 150х60х95 мм.,

Toplivnyye brikety

в упаковці - 12 брикетів запаяних в поліетиленовий пакет вагою 10 кг.,

Upakovka briketa

упаковки складаються на дерев'яний піддон, стягуються ПЕТ-стрічкою і обтягуються стрейч-плівкою. Вага одного піддону - 1т.

Brikety RUF

 

Протокол випробувань

 

Протокол испытаний22

    

     Наші паливні брикети RUF зручно зберігати, використовувати, завантажувати/вивантажувати, переносити і зберігати в чистому одязі і без рукавичок.

     Нижче наведені порівняльні характеристики паливних брикетів до деяких популярних видів палива, а далі вибір за Вами.

- деревні брикети ~ 4365..5047 ккал/кг.; (зольність ~ 0,2-0,3% )

- буре і чорне вугілля ~ 4000..4900 ккал./кг.; (зольність ~ 20..40%)

- дрова з природною вологістю (30-50%) ~ 1000..1500 ккал./кг. (зольність ~ 10%)

Яндекс.Метрика