Дома из клееного бруса от АРТ ПАК     (04572) 68 222    (067) 44 65 111

 

     Для своїх Клієнтів ми пропонуємо різні варіанти співпраці:

     1. Ви можете звернутися до нас зі своїм архітектурно-ескізним проектом, виготовленим спеціалізованою архітектурною компанією за окрему плату. У такому випадку ми Ваш проект адаптуємо для дерев'яного домобудівництва з урахуванням застосовуваних нами матеріалів, а також їх перетинів, довжин, конструкцій вузлів з ​​елементами кріплень, зарізок і т.д. Далі, на підставі цієї архітектурної концепції ми розробляємо комплект робочої документації, який включає креслення деталей, вузлів, складальні креслення стін, перекриттів, кроквяних систем та ін. необхідних для виготовлення на заводі деталей конструкції Вашого будинку, а також для складання цієї конструкції на будівельному майданчику.

     2. Також за окрему плату ми можемо надати Вам послуги архітектора або архітектурного бюро залежно від складності і масштабів об'єкта будівництва, що спеціалізуються на проектуванні авторських дерев'яних будинків, будівель та споруд. Їх проект буде виконаний професійно, з урахуванням специфіки дерев'яного житлового будівництва і вже адаптований до нашого виробництва дерев'яних будинків. Такий варіант має переваги, тому що архітектурні компанії що займаються проектуванням загального будівництва часто не знайомі зі специфікою дерев'яного будівництва і виникають труднощі при адаптації їх проектів.

     3. Якщо Ви (Ваш довірений представник) маєте уявлення як повинен виглядати Ваш будинок, приблизні плани поверхів, намалювали ескіз планів поверхів будинку самі, підібрали типовий проект з інтернету або іншого джерела і маєте бажання брати участь разом з нами в розробці архітектурної концепції - ми разом розробимо таку архітектурну концепцію, яка буде вже адаптована для дерев'яного домобудівництва. Розроблену архітектурну концепцію Ви зможете надати в архітектурне бюро для розробки проекту забудови Вашої ділянки, а ми по ній розробимо робочу документацію для виготовлення комплекту дерев'яного будинку та його будівництва.

     Третій варіант співпраці заощаджує Ваші кошти. Наша робота з розробки архітектурної концепції, адаптації проекту до дерев'яного будівництва, виготовлення робочої документації виявиться для Вас безкоштовною, якщо Ви згодом замовите у нас виготовлення комплекту дерев'яного будинку та його будівництво. На початку нашого співробітництва Вам необхідно буде заплатити за виконані нами проектні роботи авансовий платіж із розрахунку 40 грн. / м2 площі Вашого будинку. Сплачена Вами сума буде вирахувана з вартості будинку.

 

Приклад розробленої архітектурної концепції та робочої документації:

3D perspektivafasady

 

 

 

 

 

 

 

 

plan pervogo etazhaplan vtorogo etazha

 

 

 

 

 

 

 

razvertki stenplan balok

 

 

 

 

 

 

 

montazhnaya skhema stropil

plan krovli

 

 

 

 

 

 

 

 

okonnyye proyemy

vedomost materialov

 

 

Яндекс.Метрика