Дома из клееного бруса от АРТ ПАК     (04572) 68 222    (067) 44 65 111

 

     ТОВ «АРТ ПАК» виготовляє клеєні дерев'яні конструкції (КДК) максимальним перетином 250мм (товщина) х 1200мм (ширина) і довжиною 12 метрів для несучих конструкцій (балки перекриттів, несучі конструкції великопролітних будівель, деталі фахверкових конструкцій, кроквяні системи тощо), стін дерев'яних споруд (стіновий клеєний брус, колони), елементів, які прикрашають архітектуру будівель - деталі викроєні непрямокутної (фігурної) форми, погонажних виробів (вагонка, дошка для підлоги, імітація бруса, плінтус, карниз, лиштва вікон і дверей та ін.) для комплектації будинків .

     Виробничі завдання формуються на підставі проектної робочої документації, що розробляється нашими фахівцями із застосуванням спеціалізованих конструкторських програм для дерев'яного домобудівництва - Dietrich's (Німеччина) і К3-Котедж (Росія)

     Площа виробничих приміщень близько 3000 м2.

     Виробництво відповідає вимогам європейського стандарту EN386/1995 «Клеєна багатошарова деревина (КМД) - Вимоги до робочих характеристик і мінімальні вимоги до виготовлення».
 

Підприємство має повний цикл виробництва:

proizvodstvo kleyenogo brusa

 

1. Первинне розпилювання

     Круглий пиловник (матеріал - сосна, можливі інші породи) закуповується на державних лісозаготівельних підприємствах Рівненської та Житомирської областей;

raspilovka drevesiny

 

2. Сушіння деревини

Sushka drevesiny

     Здійснюється в автоматичних сушильних камерах із загальним обсягом разового завантаження 400 м3. Управління камерами проводиться із ПК, зберігається і при необхідності роздруковується графік сушіння;

 

3. Виробництво клеєної багатошарової деревини

     Дерев'яні клеєні конструкції зрощуються по довжині на «міні-шип», довжиною 16 мм і кроком 3,8 мм, що застосовується для виготовлення несучих елементів будівель і склеюються по пласті. Для склеювання деревини використовується клейова система Шведського виробництва Casco Adhesives AB Akzo Nobel NV, що має всі європейські сертифікати на екологічність і використання для несучих конструкцій. Зразки проходять перевірку якості продукції, що виготовляється в лабораторіях компанії Akzo Nobel і за результатами відповідають вимогам EN386 за показником величини розшаровування, відповідно до методу випробування EN391В (ГОСТ 27812-2005).

     Брус склеюється з орієнтованих за структурою деревини ламелей:

а) ламелі склеюються з протилежним напрямком деревних волокон.

б) на зовнішню поверхню бруса орієнтується сторона ламелі з більш щільною структурою;
 

 

4. Цех механічної обробки клеєного бруса

profilirovaniye kleyenogo brusa

     Стіновий клеєний брус, перетини:

- Максимальний: 250х250 (h) мм

- Стандартний: 200х204 (h) мм (в т.ч. 192 мм видима частина)

     Профіль бруса передбачає укладання натурального ущільнювача - льнополотно або синтетичного - Illbruck (Німеччина).

     На підприємстві виробляються зарізки з'єднань дерев'яних конструкцій, як класичного дерев'яного будівництва в переруб (кутове з'єднання з «вітровим» замком), так і різноманітні складні зарізки, що застосовуються в технології Fachwerk.

     Якість профільованого клеєного бруса відповідає вимогам, що пред'являються стандартом Стадд 4.1 - 2011 Асоціації дерев'яного домобудівництва Росії «Будівлі з колод і брущаті, виготовлені індустріальним способом», і Фінському стандарту ХТТ РЮ 3/2001 Хірсіталотеолліссус «Вимоги до якості будинків з колод».

5. Антисептування

     На виробництві здійснюється антисептування КДК з урахуванням пори року виробництва і монтажу, умов експлуатації різних поверхонь (зовнішні, внутрішні і т.д.), побажань Замовника (обробка антипіренами та ін.) Для торців бруса застосовуються спеціальні захисні водовідштовхувальні склади.

     Для обробки дерев'яних будинків ми рекомендуємо перевірену часом лакофарбову продукцію таких компаній, як Adler (Австрія), Sikkens і Remmers (Німеччина), Tikkurila і Teknos (Фінляндія). 

 

6. Упаковка

     Продукція пакується в пакети з урахуванням габаритів автомобільного транспорту, вага пакета до чотирьох тонн, завантаження-вивантаження може здійснюватись автонавантажувачем або краном. Для пакування застосовується поліетиленова плівка з УФ-фільтром.

upakovka kleyenogo brusa

 

7. Допоміжне обладнання

     Наявність власного заточного обладнання дозволяє оперативно забезпечувати виробництво якісним інструментом.

     Аспіраційна система більше 50 тис. м.куб. на годину забезпечує відбір стружки, фільтрацію і повернення очищеного повітря в приміщення.

     Власне котельне обладнання на відходах виробництва забезпечує необхідні температурні режими в сушильних камерах і виробничих приміщеннях.

     Решта сухих відходів переробляються в паливні брикети RUF які користуються високим попитом в умовах постійного зростання цін на енергоресурси.

Яндекс.Метрика